Kontakt Dalubo

Dalubo Kędzierscy S.J.

Adres: Piski
ul. Juliusza Słowackiego 40,
07-407 Czerwin

e-mail: biuro@dalubo.com.pl

Fax: +48 29 760 39 09

Księgowość

Justyna Kędzierska
e-mail: justyna.dalubo@gmail.com

Płatność

Małgorzata Kędzierska
Tel.: 660 762 942
e-mail: m.kedzierska@dalubo.com.pl

Fakturowanie

Tel.: 573 164 556

Anna Jóźwik
e-mail: a.jozwik@dalubo.com.pl

Dorota Młynarska
e-mail: d.mlynarska@dalubo.com.pl

Beata Bialik
e-mail: b.balik@dalubo.com.pl

Transport i Spedycja

Łukasz Kędzierski

Właściciel

Tel.: +48 510 132 844

e-mail: l.kedzierski@dalubo.com.pl

Małgorzata Duszak

Dyrektor operacyjny

Tel.: +48 608 722 635

e-mail: m.duszak@dalubo.com.pl

Daniel Bednarczyk

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 504 264 315

e-mail: d.bednarczyk@dalubo.com.pl

Marta Róż

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 696 777 924

e-mail: m.roz@dalubo.com.pl

Adriana Garstka

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 662 232 901

e-mail: a.garstka@dalubo.com.pl

Mateusz Mrozek

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 513 794 303

e-mail: m.mrozek@dalubo.com.pl

Paweł Białobrzewski

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 787 927 070

e-mail: p.bialobrzewski@dalubo.com.pl

Jacek Marcińczyk

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 664 137 037

e-mail: m.marcinczyk@dalubo.com.pl

Mateusz Grabowski

dział: wywrotki, ruchome podłogi

Tel.: +48 530 988 096

e-mail: m.grabowski@dalubo.com.pl

Anna Zalewska

dział: wywrotki, ruchome podłogi, obsługa SENT

Tel.: +48 504 264 383

e-mail: a.zalewska@dalubo.com.pl

Mariusz Głażewski

dział: plandeki, obsługa SENT

Tel.: +48 505 027 133

e-mail: m.glazewski@dalubo.com.pl

Mateusz Jasionek

dział: plandeki

Tel.: +48 886 563 097

e-mail: m.jasionek@dalubo.com.pl

Władysław Stelmach

dział: plandeki

Tel.: +48 696 898 899

rosyjska flaga

e-mail: w.stelmach@dalubo.com.pl

Magdalena Wawrzyniec

dział: plandeki

Tel.: +48 501 044 074

flaga niemiecka

e-mail: m.wawrzyniec@dalubo.com.pl

Zostańmy w kontakcie

9 + 12 =

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest firma „DALUBO” Kędzierscy Spółka Jawna z siedzibą w Piskach 07-407 Czerwin, przy ulicy Juliusza Słowackiego 40. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora polegający na dbaniu o jakość świadczonych usług). Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu obsług przez nas twojego zapytania. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w Polityce Prywatności na stronie https://dalubo.com.pl/polityka-prywatnosci/